Mislim da je tmobile. Blau radi preko eplus ---------- Post added at 16:15 ---------- Previous post was at 16:14 ---------- Izvorno postao amdmujo Mislim da je tmobile. Blau radi preko eplus Aldi kao sto pretpostavljas u njihovim trgovina sud i nord
Pravila foruma
Bookmarks