Mislim da je tmobile. Blau radi preko eplus

---------- Post added at 16:15 ---------- Previous post was at 16:14 ----------

= Citat = Izvorno postao amdmujo Pregledaj post
Mislim da je tmobile. Blau radi preko eplus
Aldi kao sto pretpostavljas u njihovim trgovina sud i nord