Sve u svoje vrijeme![]()
Sve u svoje vrijeme![]()
Jel bolje nego ove sada promocije s paketima u pola cijene?
---------- Post added at 16:56 ---------- Previous post was at 14:13 ----------
Vidim i na fejsu plakati NOVO i nitko ne zna ili ne smije reci. Tamo spominju ponedjeljak.. A 13. Je u subotu hmmm..
Samo da ne bude tresla se brda, rodio se mis..
--
. [Lejzermaster]
Bookmarks