Sygic je najvece sranje koje postoji za iPhone!!! Steta novaca potrosenih na to...
Uzmi si HERE maps dok su jos gratis, rade savrseno i odlicno i za svaku pohvalu su
Sygic je najvece sranje koje postoji za iPhone!!! Steta novaca potrosenih na to...
Uzmi si HERE maps dok su jos gratis, rade savrseno i odlicno i za svaku pohvalu su
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks