Sad gledam, Zicer tarifa mi nudi 250min, 500 poruka i gigu prometa dok Totalna nudi 1000min i poruka i pol gige više za samo 11kn više.

Po meni je ovo sasvim ok tarifa jer mi 500 SMSova bas i nije dosta dok Interneta ne potrošim više od gige, pogotovo kad je wifi svugdje.

Zakaj ste svi tak loše reagirali? Dajte mi pokažite bolju tarifu za 40kn da ima bar aoma poruka i gigu podataka te bar 200min poziva.