Radi na laptopu ali me muči rezolucija 1280x800. Pokušao sam editovati sys.txt ali ne ide, ima li kakvo rješenje.
Radi na laptopu ali me muči rezolucija 1280x800. Pokušao sam editovati sys.txt ali ne ide, ima li kakvo rješenje.
Stavi na rezoluciju nešto manju nego što imaš na PC_u , ne moraš imati navi program za cijeli ekran . PC (laptop) baš i nije pogodan za navigaciju u autu (kamionu) , a u nekim zemljama nije dozvoljena takva navigacija ...
Postoji programčić za "Custom" veličine ekrana za iGO na PC_u , ali momentalno neznam kako se zove , i ako ga imam negdje u arhivi na HDD_u .
iGO za PC je u stvari simulacija navigacije , prilagođena s WinCE na Windows ...
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks