Pričamo o pogodnostima kojih kod Bonbona više nema u odnosu na druge mreže, a ne tko je gazda! Znači spavaju...
A znamo svi da naši HT dioničari bez obzira na njemačke gazde redovito, svake godine, uberu lijepu dividendu.
Pričamo o pogodnostima kojih kod Bonbona više nema u odnosu na druge mreže, a ne tko je gazda! Znači spavaju...
A znamo svi da naši HT dioničari bez obzira na njemačke gazde redovito, svake godine, uberu lijepu dividendu.
Tko želi pronaći će način, tko ne želi pronaći će izgovor!
Bookmarks