Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    vamo-tamo
    Mobitel
    LG G3
    Operater
    Tele2
    Postova
    273
    Bodovi
    5.155
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.155, Nivo: 17
    Bodovi: 5.155, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    to jako puno govori o prosječnom iphone korisniku - doslovno daj šta daš, samo da je jabuka.

  2. #2
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao target Pregledaj post
    iPhone prodaš u roku par sati.
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post
    Iphone možeš prodati vrlo brzo , jer većina misli da je to telefon prestiža , pogodan za frajere ili sponzoruše
    = Citat = Izvorno postao Expresso Pregledaj post
    Ja za Iphone 4 nebi dao vise od 800kn a za 4S vise od 1200kn.
    Pogotovo jer nemogu vjerovat da bi neko da vise para za taj mali shi.. sa 3.5inca ekranom
    = Citat = Izvorno postao divided by zero Pregledaj post
    samo da je jabuka
    mislim da vam je nerazumljivo ponašanje korisnika iPhonea pa ću vam pokušati pojasniti stanje u jednom drugom industrijskom sektoru u kojem bilježimo sličan fenomen.

    npr.
    civic i golf se proizvode više od 40 godina i diljem svijeta se svake godine organizirano okupljaju mladi i slave svoje automobile. danas mnogi mladi kupe civic ili golf star 20 i više godina i u njegovo preuređenje ulože desetke tisuća kuna. nešto kao što se prije 20-30 godina radilo s yugom.
    kod starijih je golf (ili mercedes 190/c klasa) kao unovčivi ček. ima stalnu vrijednost i brzo ga možeš zamjeniti za novac pa ga mnogi preferiraju u odnosu na druge modele.

    istovremeno su u proteklih 40 godina i drugi proizvođači automobila ima bolje, veće, prostranije, komfornije, opremljenije, ljepše, jeftinije, štedljivije, brže... automobile nego što su golf i civic ili 190/c. no, danas ih se malo tko sjeća, a pogotovo ih još manji broj kupuje, a oni koji ih prodaju to uspjevaju s teškom mukom.

    isto je i s iPhoneom. imati model iz 2010. (4 godine u mobilnom svijetu je usporedivo s mnogo više godina u automobilskom svijetu) je i danas u mnogim krugovima (poslovnjaci, školarci, nezaposleni...) status simbol. i zato ti mobiteli drže cijenu i kao novi i kao rabljeni.
    da je to uspjelo i drugim proizvođačima s modelima iz 2010. vjerojatno bi i njihove lanjske prijanice sada držale cijenu i ne bi im se urušavala vrijednost kao što im se događa.

    a upotrebljivost? i civic i golf, kao i mnogi drugi auti, velikoj većini služe da prebace od točke A do točke B, a iPhone, kao i drugi mobiteli, služi za razgovore i razmjenu poruka.
    koštaju više od ostalih, i kada ga se kupuje i kada ga se prodaje, zato jer se plaća proizvod koji žele i mnogi, mnogi drugi, i koji će željeti i mnogi, mnogi drugi kada ga odlučite prodati
    Zadnji uredio ispravljach : 25-06-2014 u 11:47


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Samsung Galaxy S3 ili Samsung Galaxy Note
    By z81 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 23-04-2014, 13:10
  2. Samsung Galaxy Core ili Samsung Galaxy S4mini
    By z81 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 31-12-2013, 16:53
  3. Samsung I5800 Galaxy 3 vs Galaxy mini
    By robit in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-05-2011, 17:00
  4. Procjena: samsung SE65
    By tomy23 in forum Digitalni Fotoaparati - Novosti # Usporedbe # Savjeti
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 30-01-2011, 09:00
  5. Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-09-2010, 19:05

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove