Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    83
    Bodovi
    6.313
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zasto sygic nece da procita kartu grcke,sa linkova iz prvog posta? normalno sam kopirao folder grc.nt.2013.09 i kad otvorim aplikaciju missing greece,morao sam da skinem ovu ponudjenu mapu od aplikacije al nije detaljna uopste,ove mape sa prvog posta su navteq ili teleatlas?

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2012
    Postova
    261
    Bodovi
    20.224
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.224, Nivo: 34
    Bodovi: 20.224, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vigorito Pregledaj post
    zasto sygic nece da procita kartu grcke,sa linkova iz prvog posta? normalno sam kopirao folder grc.nt.2013.09 i kad otvorim aplikaciju missing greece,morao sam da skinem ovu ponudjenu mapu od aplikacije al nije detaljna uopste,ove mape sa prvog posta su navteq ili teleatlas?
    TeleAtlas......

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Mobitel
    iPhone 8
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    223
    Bodovi
    8.216
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.216, Nivo: 21
    Bodovi: 8.216, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vigorito Pregledaj post
    zasto sygic nece da procita kartu grcke,sa linkova iz prvog posta? normalno sam kopirao folder grc.nt.2013.09 i kad otvorim aplikaciju missing greece,morao sam da skinem ovu ponudjenu mapu od aplikacije al nije detaljna uopste,ove mape sa prvog posta su navteq ili teleatlas?
    i ja sam imao gotovo isti problem...
    do zakljucka sam dosao da je najbolje sve kopirati na uredaj a ne na SD i onda nema nikakvih problema

  4. #4
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    8
    Bodovi
    4.715
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.715, Nivo: 16
    Bodovi: 4.715, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kakva su vam iskusta sa instalirenjem sygic-a na Galaxy S5.
    Meni ne polazi za rukom, nikako.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2012
    Postova
    261
    Bodovi
    20.224
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.224, Nivo: 34
    Bodovi: 20.224, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vdraganv Pregledaj post
    Kakva su vam iskusta sa instalirenjem sygic-a na Galaxy S5.
    Meni ne polazi za rukom, nikako.
    What is you exact problem?
    Koji je li tačno problem?

  6. #6
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    8
    Bodovi
    4.715
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.715, Nivo: 16
    Bodovi: 4.715, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo sad mi radi verzija 11.2.5

    Kako prebaciti na noviju?

    Ranije mi je pokazivalo grešku, koliko se ja sjećam Sygic error ili Sygic can't download maps.

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2012
    Postova
    261
    Bodovi
    20.224
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.224, Nivo: 34
    Bodovi: 20.224, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vdraganv Pregledaj post
    Evo sad mi radi verzija 11.2.5

    Kako prebaciti na noviju?

    Ranije mi je pokazivalo grešku, koliko se ja sjećam Sygic error ili Sygic can't download maps.
    You must delete previous version 11. Read install instructions. All links are working..

    Morate obrisati prethodne verzije 11. Pročitajte instalirati uputstva. Svi linkovi rade ..


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Posljednji post: 14-03-2014, 20:52
  2. Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-12-2013, 12:30
  3. Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-10-2013, 19:47
  4. Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-06-2013, 20:21
  5. Odgovora: 13
    Posljednji post: 16-04-2013, 21:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove