Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Hybrid View

  1. #1
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hm, mislim da nijedan Pentium 4 ne podržava Windows 8, uključujući i desktop verzije, tj. možda sam CPU da, ali problem je BIOS. Upitno je hoće li raditi i na ovom Pentium Dual Core, ali trebalo bi.

  2. 'Hvala' kaže:


  3. #2
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    Hm, mislim da nijedan Pentium 4 ne podržava Windows 8, uključujući i desktop verzije, tj. možda sam CPU da, ali problem je BIOS. Upitno je hoće li raditi i na ovom Pentium Dual Core, ali trebalo bi.
    Nije dual core nego single core sa HT-om ali socket 775 koji ima NX, sam Intel kaže to.

    Ako radi sedmica + ima NX instrukciju za Win8 - ne vidim razlog zakaj ne bi radilo.

    Jedino ako matična ne podržava NX što bi mi bilo malo čudno s obzirom da je Intelova.

    @marin71 - provjeri u BIOS-u jel postoji neka opcija koja se zove "NX (“No eXecute bit”)" i provjeri jel ti je uključena.

    EDIT:
    Po ovom PDF - u trebala bi se nalaziti u "Security" meniju pod nazivom "NX Technology".


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. win ce- win mobile ????
    By nino in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-12-2011, 09:17
  2. Hp 6720s driveri za xp i win vista problem
    By gaginjo in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-11-2007, 11:58
  3. Instalacija wm2003 - s win xp ili win 2000?
    By Pindaros in forum Windows Mobile
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-03-2006, 00:33
  4. WIN XP 64 bit ili Win Vista
    By khideg in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-01-2006, 02:22
  5. Worm.Win.Lovesan.a i Backdoor.Win.32.Rbot.gen
    By Šile in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-01-2005, 21:12

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove