Hm, mislim da nijedan Pentium 4 ne podržava Windows 8, uključujući i desktop verzije, tj. možda sam CPU da, ali problem je BIOS. Upitno je hoće li raditi i na ovom Pentium Dual Core, ali trebalo bi.
Hm, mislim da nijedan Pentium 4 ne podržava Windows 8, uključujući i desktop verzije, tj. možda sam CPU da, ali problem je BIOS. Upitno je hoće li raditi i na ovom Pentium Dual Core, ali trebalo bi.
Nije dual core nego single core sa HT-om ali socket 775 koji ima NX, sam Intel kaže to.
Ako radi sedmica + ima NX instrukciju za Win8 - ne vidim razlog zakaj ne bi radilo.
Jedino ako matična ne podržava NX što bi mi bilo malo čudno s obzirom da je Intelova.
@marin71 - provjeri u BIOS-u jel postoji neka opcija koja se zove "NX (“No eXecute bit”)" i provjeri jel ti je uključena.
EDIT:
Po ovom PDF - u trebala bi se nalaziti u "Security" meniju pod nazivom "NX Technology".
Bookmarks