Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok, sorry ako si se osjetio uvrijeđenim, nije mi bila namjera vrijeđati Ja sam se samo referirao na ono što si sam rekao Kasnije si dodao da si upalio data promet. Čini mi se da u postavkama ne bi trebao biti problem, jer sve radi u HR i ne treba ništa mijenjati ukoliko uđeš u roaming. Možda je problem bio u BiH mreži? Možda je bila preopterećena Mogao si nazvati tomato SZK iz BiH, poziv bi trebao biti besplatan u roamingu otkako smo ušli u EU.

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao moba2007 Pregledaj post
    Ok, sorry ako si se osjetio uvrijeđenim, nije mi bila namjera vrijeđati Ja sam se samo referirao na ono što si sam rekao Kasnije si dodao da si upalio data promet. Čini mi se da u postavkama ne bi trebao biti problem, jer sve radi u HR i ne treba ništa mijenjati ukoliko uđeš u roaming. Možda je problem bio u BiH mreži? Možda je bila preopterećena Mogao si nazvati tomato SZK iz BiH, poziv bi trebao biti besplatan u roamingu otkako smo ušli u EU.
    Ma, nisam se uvrijedio nego mi je krivo bilo da u jednom postu nisam sve opisao kako treba.
    Uglavnom, druga država da ne mogu slati MMS (nakon Monaca).
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tele2 roaming
    By mateob in forum Tele 2
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 27-12-2009, 03:10
  2. Roaming
    By triggerzd in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 14-11-2009, 15:00
  3. Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-08-2008, 22:41
  4. Roaming na L7
    By jehudijel in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-01-2008, 23:59
  5. V3 i roaming pozivi!
    By casper1 in forum Motorola
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-12-2005, 22:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove