Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Threaded View

  1. #11
    Forumaš Postignuća:
    3 months registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2013
    Postova
    12
    Bodovi
    623
    Nivo
    5
    Bodovi: 623, Nivo: 5
    Bodovi: 623, Nivo: 5
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao knezI Pregledaj post
    Sve sam uradio kako je opisano:skinuo sam POIplaza fajl zatim sam u folderu Maps napravio folder import i u njega ubacio dva fajla HR-MobileSpeedcam.upi i HR-MobileSpeedcam(to su fajlovi koje sam skinuo) Prilikom pokretanja Sygic pojavi se pitanje da li hoću da učitam nove POI podatke i ja potvrdim. Međutim na karti se ne pojavljuju radari(speecam) (U pitanju je BiH) Takođe kada ponovo uđem u folder import tamo više nema ona dva fajla( kao da su izbrisani nakon pokretanja navigacije) Ako neko može da mii kaže u čemu griješim. Mob.je samsung S3
    Ej, pa ti si instalirao speedcam za Hrvatsku, a tražiš ih po BiH. Walter je dao link za poiplazu, neće valjda čovjek za svaku državu posebno stavljat linkove. Malo prošaraj po stranici, naći ćeš i fixspeedcam i redlightcam za BiH.

    Ako si sve uradio kako treba bit će ti vidljivi u Postavke/Omiljeni POI-ji.

  2. 'Hvala' kažu:



 

Slične teme

  1. drive beta
    By dROGAR in forum Windows Phone aplikacije
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-01-2014, 14:03
  2. Versus IO beta
    By Mario92 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 30-03-2013, 11:20
  3. SMF 2.0 beta template
    By F.E.A.R. in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-01-2008, 21:39
  4. xs++ v3.0 beta
    By aaallleeennn in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 31-10-2007, 19:47
  5. MSn 8.5 Beta
    By DomagojX in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-10-2007, 14:34

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove