Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    10
    Bodovi
    3.914
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.914, Nivo: 14
    Bodovi: 3.914, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok. Kako mogu onda "aktivirati" Igo Primo? Ne reagira na dodir (osim što se, pri pritisku, pojave crveno-bijele kockice)? Vidim da je prisutan u folderu SD kartice, čak je i content pun svih mapa

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Champa Pregledaj post
    Ok. Kako mogu onda "aktivirati" Igo Primo? Ne reagira na dodir (osim što se, pri pritisku, pojave crveno-bijele kockice)? Vidim da je prisutan u folderu SD kartice, čak je i content pun svih mapa
    Nebih znao !
    Može biti da nije dobro instaliran ili uopće nije instaliran , možda je to što vidiš u folderu SD kartice iGO8
    Taj koji Ti je prodao uređaj nije dobro podesio uređaj ili nema dovoljno iskustva ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    10
    Bodovi
    3.914
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.914, Nivo: 14
    Bodovi: 3.914, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobro, napravio sam backup svega na kartici pa ću se probati sam poigrati. Najprije ću slijediti Vaša uputstva iz topica http://cafe.mobil.hr/threads/78608-M...-spirit-497-lm
    Primijetio sam da, kad se pokreće moding, ne reagira isključenje kad se fizički okrene na OFF. Isključuje se samo na RESET a onda se sve resetira i ponovno pokreće izabrani program. Je li to normalno? Kad se koristio MIO osnosvni program (bez SD kartice) reagira na OFF i pita da li se zaključava ili ide u fazu mirovanja


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Posljednji post: 05-10-2018, 20:37
  2. Mio Spirit 481
    By Tihomirac in forum Mio
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 11-07-2017, 10:16
  3. Moding mio spirit 497 lm
    By dmiki85 in forum Mio
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 07-08-2013, 20:01
  4. pervanov glas mio 671 spirit
    By Nasty Pillow in forum Mio
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-05-2013, 16:07
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-09-2005, 23:39

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove