Ok. Kako mogu onda "aktivirati" Igo Primo? Ne reagira na dodir (osim što se, pri pritisku, pojave crveno-bijele kockice)? Vidim da je prisutan u folderu SD kartice, čak je i content pun svih mapa
Ok. Kako mogu onda "aktivirati" Igo Primo? Ne reagira na dodir (osim što se, pri pritisku, pojave crveno-bijele kockice)? Vidim da je prisutan u folderu SD kartice, čak je i content pun svih mapa
Dobro, napravio sam backup svega na kartici pa ću se probati sam poigrati. Najprije ću slijediti Vaša uputstva iz topica http://cafe.mobil.hr/threads/78608-M...-spirit-497-lm
Primijetio sam da, kad se pokreće moding, ne reagira isključenje kad se fizički okrene na OFF. Isključuje se samo na RESET a onda se sve resetira i ponovno pokreće izabrani program. Je li to normalno? Kad se koristio MIO osnosvni program (bez SD kartice) reagira na OFF i pita da li se zaključava ili ide u fazu mirovanja
Bookmarks