= Citat = Izvorno postao blackhawk53 Pregledaj post
zasto bi bilo bacanje para? pa nije find 5 za smece nakon god dana, pogotovo kad ga moze dobit za skoro pola find 7. meni je bacanje para kad ljudi ubog nekog hira kupuju sve najnovije verzije jer ipak ona od prije par mjeseci nije dovoljno cool za pokazat
Zato jer S4 Pro je sada stari proc a i GPU nije više tako dobar.