@ gregySK !
Nisam prijatelju , sve skupa je izgubilo smisao !
![]()
@ gregySK !
Nisam prijatelju , sve skupa je izgubilo smisao !
![]()
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Uhh..dobro je,ja vec reko gotovo je..gle,i ja sam na satelitskom forumu nekih desetak godina i naravno da ponekad sve izgubi smisao ali sta ces,opet nemogu da ne odem tamo..udje u krv..bice bolje,doci ce sve opet na svoje mjesto...poroci ne nestaju tako lako :-)
Malo OT-a..jel imas podatak kad bi trebale izaci nove karte za iGO Primo?Hvala
unaprijed.Pozz..
Zadnji uredio walter66 : 22-02-2014 u 14:58
Bookmarks