Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranSocialOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    Samsung Galaxy A 70
    Operater
    T-com
    Postova
    740
    Bodovi
    31.371
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.371, Nivo: 43
    Bodovi: 31.371, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma ništa od tih stacionarnih kameta na simbyanu dobro je da uopće radi navigacija a to je na takom mobitelu nokia stara verzija i nezgodno ju je postaviti na šajbu ja imam univerzalni nosač ali nije to to ni blizu original mavigaciji,uglavnom može se poslužiti i treba staviti što manje mapa u nju a to je ako se ne ide iz bivše juge samo adriaroutu 4,20 a ako ide onda preko mapsurse samo ubaciti one zemlje koje trebaju.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    197
    Bodovi
    5.621
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mirkeclj Pregledaj post
    ma ništa od tih stacionarnih kameta na simbyanu dobro je da uopće radi navigacija a to je na takom mobitelu nokia stara verzija i nezgodno ju je postaviti na šajbu ja imam univerzalni nosač ali nije to to ni blizu original mavigaciji,uglavnom može se poslužiti i treba staviti što manje mapa u nju a to je ako se ne ide iz bivše juge samo adriaroutu 4,20 a ako ide onda preko mapsurse samo ubaciti one zemlje koje trebaju.
    imam bosnu,hrvatsku.sloveniju,austriju,i njemačku koje sam spojio u jedan img.fajl pomoću mapinstall + adria route.znači kada hoću da mi izračuna rutu to funkcioniše do slovenije i djelom austrije,čim pokušam da mi napravi rutu za njemačku(čim prođe granicu austrije i njemačke) dobivam ovu poruku.je li to znači da moram praviti rutu do negdje u austriji pa onda ponovo za njemačku.ako je to tako onda je ovaj garmin obična nula jer sam upravo zbog njega nabavio nokiju.poz


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove