I ja isto hrpe ljudi znam koji i nemaju posla i imaju skupe tarife oko 120 kn a pretplata davno istekla i neće na bonove nekih 40 kn plaćat jer im tlaka prebacivat se. Frendica mi ima tele2 tarifu 75, znači plaća 80 kn jer joj je tlaka ukucavat bonove iako bi joj simpa 50 bila odlična... itd. Ima hrpe primjera i nažalost smo takav narod. Ljudima s psihološke strane kada vide mobitel u tarifi da je 499 kn to je njima konačna cijena uređaja uz pretplatu a ne još ona rata u pretplati koja ide za uređaj mjesečno.


Odgovori uz citat

Bookmarks