Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I ja isto hrpe ljudi znam koji i nemaju posla i imaju skupe tarife oko 120 kn a pretplata davno istekla i neće na bonove nekih 40 kn plaćat jer im tlaka prebacivat se. Frendica mi ima tele2 tarifu 75, znači plaća 80 kn jer joj je tlaka ukucavat bonove iako bi joj simpa 50 bila odlična... itd. Ima hrpe primjera i nažalost smo takav narod. Ljudima s psihološke strane kada vide mobitel u tarifi da je 499 kn to je njima konačna cijena uređaja uz pretplatu a ne još ona rata u pretplati koja ide za uređaj mjesečno.
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Postova
    589
    Bodovi
    13.807
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Slavonija Pregledaj post
    He, he, ovdje se neki čude Vipnetovoj politici, a to je posljedica iznimno složenih sustava analize tržišta. Tisuće se podataka slijevaju u jedan centar i onda se stvara ponuda koja nekima, budući da znaju misliti, izgleda apsurdna. No pametnih je malo u ovoj državi i stoga Vipnet prilagođava svoju politiku budalašima koji su spremni platiti 1000-2000 više od realne cijene uređaja. Ako podaci govore da najbolje ide tarifa 3 u kojoj se dobro prodaju uređaji koji su 1000-1500 kuna skuplji nego u dućanima, ne može se tražiti da Vipnet izigrava Caritas i rasipnicima ide niz dlaku. Raspikuće treba oderati i to je Vipnetovo legalno pravo jer takve nitko ne sili da posluju s tim operatorom. Tako je poslovao Hrvatski telekom od prvoga dana, a tako radi i Vipnet koji je takav pristup tržištu i usavršio.

    Eto, ja jednoga korisnika Savršene tjeram danima da prijeđe na Smart u Tele2 jer on uglavnom razgovara i mjesečno potroši 500-600 minuta. Tako bi uštedio 100 kuna na mjesec, ali njemu je teško prelaziti, izmišlja svakakve razloge da to ne napravi. Da mi nije simpatičan i da mu istinski ne želim pomoći, poslao bih ga u majčinu i čak bi navijao da ga Vipnet dodatno opali cijenom. Imam poznanicu koja nema za struju, ali ima pretplatu u Vipu za nekih 90-100 kuna i u Tele2 za nekih 70-ak kuna. I njoj sam savjetovao Smart, ali cura je veliki filozof i ne želi slušati savjet čovjeka koji joj želi dobro i koji zna što govori. Čak me i gleda ispod oka kada ju uporno ispitujem je li promijenila tarifu. Da nije žensko i da nisam kavalir, šutnuo bih ju u stražnjicu i rekao da je glupača prve vrste. Ili profesor kemije koji ima pretplatu u Tele2 što ju plaća 90-ak kuna. I njemu sam preporučio Smart. Čas posla jer s pretplate koja je davno istekla bez po' muke može na bonove. I on me sumnjičavo gledao kada sam tu to preporučio. Napominjem da su to sve ljudi kojima mobitel nije važan i stoga nema toga utega koji bi ga priječio da promijeni tarife. Sve su to primjeri koji su voda na mlin Vipnetovu i HT-ovu mlinu, stoga za njih nema krize. No ljudi ne će kriviti Vipnet, tj. sebe, nego su za njih krivi ministar Linić, HDZ, SKJ, kralj Aca i slično.
    Eto, i sam si potvrdio da deru svoje pretplanike. Ne znam kakva bi to trebala biti analiza da odlučiš derat prwetplanike. Ne trebaju ti ne znam kaakvi podaci i dugotrajna analiza zaa taako nešto (za to je dovoljna odluka - par sekundi posla).
    Dolaskom VIP-a na naše tržište, pokrenulo se tržište mobilnih komunikacija. Pale su cijene, stigle bolje usluge (i prepaid!!).. Al onda, u zadnjih par godina, VIP je odlučio promijenit taktiku i riješit se pretplatnika. Ok, njihva poslovna politika. Sigurno će ih koštat

    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    I ja isto hrpe ljudi znam koji i nemaju posla i imaju skupe tarife oko 120 kn a pretplata davno istekla i neće na bonove nekih 40 kn plaćat jer im tlaka prebacivat se. Frendica mi ima tele2 tarifu 75, znači plaća 80 kn jer joj je tlaka ukucavat bonove iako bi joj simpa 50 bila odlična... itd. Ima hrpe primjera i nažalost smo takav narod. Ljudima s psihološke strane kada vide mobitel u tarifi da je 499 kn to je njima konačna cijena uređaja uz pretplatu a ne još ona rata u pretplati koja ide za uređaj mjesečno.
    Znam i ja takve...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Ponuda mobitela- komentari, diskusije, usporedbe...
    By Superbeasto in forum T - Mobile
    Odgovora: 663
    Posljednji post: 09-06-2015, 12:29
  2. Odgovora: 133
    Posljednji post: 23-02-2015, 12:17
  3. TELE2 ponuda mobitela - komentari, savjeti, kritike
    By noćni_djelatnik in forum Tele 2
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 03-06-2013, 22:47
  4. Fantastična ponudu u Termama Čatež
    By Chief_Wolfinjo in forum Tomato
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-06-2009, 20:05
  5. Komentari na slike komada uvačenih kamerom mobitela
    By whiteboy in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 28-09-2003, 02:37

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove