Kroz koji dan bude izašla kompletirana božićna ponuda...nije nešto posebno (po meni) ,ali za prosječne korisnike nije za bacit...Uglavnom da će biti novosti,bit će![]()
Kroz koji dan bude izašla kompletirana božićna ponuda...nije nešto posebno (po meni) ,ali za prosječne korisnike nije za bacit...Uglavnom da će biti novosti,bit će![]()
Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!
Još malo pa ćemo bit pametniji. Sredina 11.mjeseca je period kada se sa akcijama kreće. Ja osobno idem na mrežu koja će mi ponuditi najviše ( trenutno sam na T mobileu, pretplata istekla prije mjesec i po dana, nitko me nije zvao za produljenje-eto koliko sam im bitan ).
Bookmarks