Probao u Mostaru sve ok pokazuje kamere,samo mi se cini da dosta crpi bateriju
Probao u Mostaru sve ok pokazuje kamere,samo mi se cini da dosta crpi bateriju
Da ! Svi ti programčići koji rade na GPS_u povećavaju potrošnju baterije , možeš staviti da program radi u pozadini !
Po gotovo ako koristiš neku od navigacija iGO , Navigon ili neku drugu , a onda Ti ovaj programčić ne treba !
Widget only during warnings _______
Widget is shown only when there ist a warning
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks