Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    LG P880 4X HD
    Operater
    Tele2
    Postova
    10
    Bodovi
    2.690
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.690, Nivo: 12
    Bodovi: 2.690, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jeli ovdje moguće ubaciti Navteqove karte 2013 Q3 kao što je bilo moguće ubaciti na Mobile Maps 10?
    I molim vas za pomoć šta je sa glasovnim navođenjem, probao sam ubaciti sadržaj foldera iz starijeg Sygica u TTS Croatian, ali ništa.
    Možda nije najcjenjenija ali mi najbolje radi na mobu (Huawei U8650).
    Molim vas pomoć

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2012
    Postova
    261
    Bodovi
    20.224
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.224, Nivo: 34
    Bodovi: 20.224, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ZileSplit Pregledaj post
    Jeli ovdje moguće ubaciti Navteqove karte 2013 Q3 kao što je bilo moguće ubaciti na Mobile Maps 10?
    I molim vas za pomoć šta je sa glasovnim navođenjem, probao sam ubaciti sadržaj foldera iz starijeg Sygica u TTS Croatian, ali ništa.
    Možda nije najcjenjenija ali mi najbolje radi na mobu (Huawei U8650).
    Molim vas pomoć
    What is the version of Sygic are you using?
    Koja je verzija Sygic koristite?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-06-2013, 20:21
  2. [Android] Sygic GPS Navigation 2013.03 Maps
    By kilroy in forum Android
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-06-2013, 18:23
  3. Odgovora: 0
    Posljednji post: 02-06-2013, 17:49
  4. Odgovora: 13
    Posljednji post: 16-04-2013, 21:40
  5. Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-04-2013, 13:51

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove