Nisam skužio lika, jel mu se dogodilo par puta da soft tipke nisu radile ili da mu nisu svijetlile?
Izvrstan je! Sviđa mi se i edge to edge screen, kamera sumnjam da je nešto naročito kako veli ovaj... ali sve u svemu nešto prehebeno!
Nisam skužio lika, jel mu se dogodilo par puta da soft tipke nisu radile ili da mu nisu svijetlile?
Izvrstan je! Sviđa mi se i edge to edge screen, kamera sumnjam da je nešto naročito kako veli ovaj... ali sve u svemu nešto prehebeno!
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Evo ti moja slika neki dan prije velike oluje sa HDRom(AOSP 4.2.2 by Kamma 1.2) pa ti procjeni.
http://i.imgur.com/lyMB5TN.jpg
Korišteni uređaji:Xperia X10i(PRODANO),Galaxy S2(PRODANO),Nexus 4(PRODANO)Oppo Find 5 16GB Bijeli(PRODANO),Nexus 7"2013" 32GB 4G LTE(PRODANO),Galaxy S4 I9505(PRODANO)
Uređaji:Nexus 6P 32GB Stock,Galaxy Nexus Lolipop ROM
Bookmarks