umanjenje računa za lipanj je max što možeš dobiti.
u proteklih par godina ja sam podnio zahtjev za promjene po nekoliko brojeva i većina toga je krivo odrađena.
isključeno mi je ono što nije zatraženo, prebačeno na bonove ono što je trebalo ići na drugu tarifu i prebačeno na bonove ono što je trebalo biti ugašeno .... su najčešće greške. kod mene su to bili brojevi kojima sam se povremeno koristim tako da štete i nisam imao, ali sam dobio umanjenje računa ili poništenje penala ukoliko je isključenje bila njihova greška


Odgovori uz citat

Bookmarks