Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    34
    Bodovi
    8.567
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.567, Nivo: 22
    Bodovi: 8.567, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.oemcargps.com/ocgt023-rad...tv-p-1708.html _Imam tj imao sam Igo na ovom uređaju, jer mi više ne radi. Ima SD karticu. Može li se staviti Mireo s okolnim zemljama, ili da ostavim Igo.Mislim da je bio My way. LP

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao urabus27 Pregledaj post
    http://www.oemcargps.com/ocgt023-rad...tv-p-1708.html _Imam tj imao sam Igo na ovom uređaju, jer mi više ne radi. Ima SD karticu. Može li se staviti Mireo s okolnim zemljama, ili da ostavim Igo.Mislim da je bio My way. LP
    @ Janko !

    Pogledat ću o čemu se radi , to je kinez koji prihvaća uglavnom sve Win "Navi" programe ! Rezolucija je 800x600 , nebi trebalo biti problema ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    34
    Bodovi
    8.567
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.567, Nivo: 22
    Bodovi: 8.567, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čini mi se da treba ponovno snimiti na SD. Piše mu rezolucija 800x480 (kinezu), ali se ne bi štel mješat u ono šta neznam. Zna li netko cijene IGO i Mireo navigacije za Win sistem. Našao sam za mobitel, a treba mi za Din2 auto radio. :-)


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. iPhone navigacija: Navigon, Igo i TomTom
    By rak21 in forum iPhone
    Odgovora: 150
    Posljednji post: 23-07-2012, 01:18
  2. Samsung I5800 navigacija igo
    By s2pro in forum Samsung
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-12-2010, 13:50
  3. Navigacija IGO za navigaciju za auto
    By imaticx in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-06-2010, 23:48
  4. Navigacija za auto
    By Peronospora in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-05-2008, 19:33
  5. MDA 3+Auto navigacija
    By Mrgud28 in forum Windows Mobile
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-02-2006, 16:12

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove