http://www.oemcargps.com/ocgt023-rad...tv-p-1708.html _Imam tj imao sam Igo na ovom uređaju, jer mi više ne radi. Ima SD karticu. Može li se staviti Mireo s okolnim zemljama, ili da ostavim Igo.Mislim da je bio My way. LP
http://www.oemcargps.com/ocgt023-rad...tv-p-1708.html _Imam tj imao sam Igo na ovom uređaju, jer mi više ne radi. Ima SD karticu. Može li se staviti Mireo s okolnim zemljama, ili da ostavim Igo.Mislim da je bio My way. LP
Čini mi se da treba ponovno snimiti na SD. Piše mu rezolucija 800x480 (kinezu), ali se ne bi štel mješat u ono šta neznam. Zna li netko cijene IGO i Mireo navigacije za Win sistem. Našao sam za mobitel, a treba mi za Din2 auto radio. :-)
Bookmarks