da barem produze i dalje...
da barem produze i dalje...
Po mom iskustvu, isplati im se poslati prijedlog jer stvarno čitaju to. Ja sam registriran preko moj.tele2 i tamo im svako malo napišem neki prijedlog i uvijek se u budućnosti pojavi neka slična stvar koju sam predložio. Pošaljite im da stalno produže promociju, ili nek ju uvedu pod normalno. Ja sam im već poslao (kad je trebala isteči u travnju) i poslat ću im opet![]()
Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera
Akcija +25% ide i dalje. Danas uplaceno 50 kn i dobiveno dodatnih 12,5 kn na racun. Zvao sluzbu za korisnike neki dan i pitao da li akcija zavrsava 30.06. i rekli mi da oni nemaju takav info.
Bookmarks