Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 193

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    185
    Bodovi
    11.205
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.205, Nivo: 25
    Bodovi: 11.205, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    za malo dana mi prolazi 6.mj od kupnje,sad dali mi se isplati preci sa total+ L 2broja (300+300kn-nakon popusta od 6mj.) u obitelj plan, mislim jel ima neka caka?
    i drugo, mogu li nakon isteka 6.mj odmah preci u manju obiteljsku ili moram cekat 6. placeni račun?
    ili nakon 6.mj preci u ekvivalentnu obiteljsku,pa nakon 6. placenog racuna prijeci stupanj nize?

  2. #2
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Leone Pregledaj post
    za malo dana mi prolazi 6.mj od kupnje,sad dali mi se isplati preci sa total+ L 2broja (300+300kn-nakon popusta od 6mj.) u obitelj plan, mislim jel ima neka caka?
    i drugo, mogu li nakon isteka 6.mj odmah preci u manju obiteljsku ili moram cekat 6. placeni račun?
    ili nakon 6.mj preci u ekvivalentnu obiteljsku,pa nakon 6. placenog racuna prijeci stupanj nize?
    Bilo bi dobro kad bi imao Extra obitelj L/L+ s 50% popusta na tarifu. U nju ubacis ta dva total L broja i plaćao bi 127/150 kn/mj.
    Ako nemaš onda možeš formirati plan za obitelj XL (265kn/mj) te na nositelja kupiti S3 mini/Xperia J za 298 kn. Unutra ubaciti dva total L.
    Alternativa je da oformis plan za obitelj L (200 kn/mj) ili dva total L prebacis na dva plana M (2x95 kn/mj).
    U svakom slučaju osuđen si plaćati ~100 kn/mj po broju do isteka ugovorne obveze.
    Toliko ćeš platiti penala ako na plan M zatražis trajno iskljucenje, osim ako t-mobile procjenjuje da ti je popust na uredjaj bio manji od 1800 kn. U tom slučaju mogao bi proći malo jeftinije.
    Greška u koracima je sto nisi osigurao na vrijeme tarifu gdje ćeš ubaciti te brojeve.
    U mom slučaju ja imam mobile start i svaka pretplata (XXL, XL, L...) me košta 25 kn/mj (=200/8)
    Zadnji uredio ispravljach : 29-04-2013 u 08:21


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Plan tarife
    By ispravljach in forum T - Mobile
    Odgovora: 77
    Posljednji post: 21-02-2016, 20:50
  2. Odgovora: 9
    Posljednji post: 26-09-2012, 14:13
  3. Odgovora: 163
    Posljednji post: 26-11-2011, 02:51
  4. Prijeteca poruka u svezi promocije od mobila
    By apostol_063 in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 15-02-2008, 12:30
  5. Simpa Plan i S3, 'nove' tarife
    By 10aLEX in forum T - Mobile
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 04-03-2007, 12:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove