za malo dana mi prolazi 6.mj od kupnje,sad dali mi se isplati preci sa total+ L 2broja (300+300kn-nakon popusta od 6mj.) u obitelj plan, mislim jel ima neka caka?
i drugo, mogu li nakon isteka 6.mj odmah preci u manju obiteljsku ili moram cekat 6. placeni račun?
ili nakon 6.mj preci u ekvivalentnu obiteljsku,pa nakon 6. placenog racuna prijeci stupanj nize?


Odgovori uz citat

Bookmarks