Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Koprivnica
    Mobitel
    s55,LG G3 s
    Operater
    Tele2
    Postova
    134
    Bodovi
    14.632
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.632, Nivo: 29
    Bodovi: 14.632, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da ne dizem novu temu, jel neko uspio nadoplatiti bon putem weba i dobiti jos 25% ? Meni svaki put kad upisem podatke i stisnem potvrdi baci gresku radovi na severu ili stranica ne postoji. Zvao sluzbu za korisnike ali oni ni ne zele saslusati u cemu je problem nego samo da se posalje print screen stranice. Hvala

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ljudi nemojte me odmah razapeti.
    Čitam ovo nešto ali baš ne kužim odavna sam već pomalo izašao iz ovog praćenja tarifa.
    Radi se o slijedećoj nejasnoći.
    Dali se za ovu Revoluciju plaća kakva naknada. Sada imam aktivnu prastaru tarifu "Kikiriki". Dosta povoljne cijene na toj tarifi ali ovo mi se čini nekako povoljnije.
    Prosvijetlite me molim vas.
    Tko laže, taj i krade,
    tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
    Sve je dobro dok ne tuku !

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Na granici :D
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    Tele2
    Godina
    33
    Postova
    826
    Bodovi
    16.798
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.798, Nivo: 31
    Bodovi: 16.798, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sasa g Pregledaj post
    Da ne dizem novu temu, jel neko uspio nadoplatiti bon putem weba i dobiti jos 25% ? Meni svaki put kad upisem podatke i stisnem potvrdi baci gresku radovi na severu ili stranica ne postoji. Zvao sluzbu za korisnike ali oni ni ne zele saslusati u cemu je problem nego samo da se posalje print screen stranice. Hvala
    Evo kod stare sam ja nadoplatio bon 200kn sjelo još 50 unutar minute. Također učlanjenja u klub nOvčić i dobila 100 free sms


    = Citat = Izvorno postao kresoml Pregledaj post
    Ja sam se ukljucio u Zimsku tarifu i ostala mi je promocija zauvjek,
    Samo me zanima jel dobijem extra 50kn(zauvjek) pri nadoplati bonom od 100kn preko weba plus još 25kn zato sto je preko weba
    Ako je 75kn pri nadoplati od 100kn ja sretan
    Ja već 2 godine imam promociju zauvijek svaki mjesec 50 kn sjedne.

    Ja ću ovaj mjesec 100kn preko webshopa pa bi trebao dobiti 175 ukupno pa javim
    Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera

  4. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. LC POWER Tyon Sina-1, 10.1" IPS
    By sasa g in forum Android Tablet
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 16-05-2013, 01:03
  2. Dupini na Jadranu? Jeste ih vidjeli i gdje?
    By speedcats in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 31-07-2007, 14:06
  3. Jeste li vidjeli nasu TV reklamu?
    By jsp_m in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 16-08-2006, 20:58
  4. Seselj u Haagu, za one koji nisu vidjeli
    By blazzer in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 25-09-2005, 21:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove