Da ne dizem novu temu, jel neko uspio nadoplatiti bon putem weba i dobiti jos 25% ? Meni svaki put kad upisem podatke i stisnem potvrdi baci gresku radovi na severu ili stranica ne postoji. Zvao sluzbu za korisnike ali oni ni ne zele saslusati u cemu je problem nego samo da se posalje print screen stranice. Hvala


Odgovori uz citat

svaki mjesec 50 kn sjedne.

Bookmarks