Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 207

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Mobitel
    Samsung Galaxy Note II
    Postova
    61
    Bodovi
    9.540
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.540, Nivo: 23
    Bodovi: 9.540, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da iOS da spusti sa 6.0.1 na 4.1 da bi mogao da radi gevey, ma nisu mi bitne aplikacije,bitno mi je osposobiti telefon.

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    BonBon
    Godina
    30
    Postova
    1.411
    Bodovi
    15.229
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sjprs Pregledaj post
    Da iOS da spusti sa 6.0.1 na 4.1 da bi mogao da radi gevey, ma nisu mi bitne aplikacije,bitno mi je osposobiti telefon.
    Pa, ako ti nije bitno, neka ti stavi
    = Citat = Izvorno postao disco Pregledaj post
    A morao bi imat i SHSH za 4.1
    Ako mu je čovjek rekao da može, onda vjeronatno ima
    One day, sky went blue...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 1730
    Posljednji post: 13-01-2015, 20:31
  2. iOS 5.1 - 5.1.1 - sva pitanja, update, jailbreak
    By EdgeD600 in forum iPhone firmware
    Odgovora: 139
    Posljednji post: 22-11-2012, 19:52
  3. Odgovora: 491
    Posljednji post: 05-11-2012, 20:52
  4. iOS 4.2.1 - sva pitanja, update, jailbreak
    By imaticx in forum iPhone firmware
    Odgovora: 287
    Posljednji post: 25-08-2011, 12:10
  5. Odgovora: 360
    Posljednji post: 11-07-2011, 10:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove