Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    658
    Bodovi
    15.494
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.494, Nivo: 30
    Bodovi: 15.494, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koliko sam danas pratio oglasnik Sony Miro se baš i ne može naći novi za 800kn, većinom su cijene oko 1000kn na više. Jedino da netko hitno prodaje, možda sam mogao spustiti cijenu za 100kn, ali to mi već prelazi cjenovni rang jer imam određen do 700 - 800kn. Također niti Sony Tipo se ne može naći za 500kn novi, nego su cjene od 700-800 pa na dalje. Našao sam neki oglas gdje je uređaj nov, 800kn ali sam ga spustio na 700kn. Uzeti ću si tipo jer mi je to naidealnije rješenje do moga cjenovnog ranga, a koliko vidim zadovoljit će moje potrebe. Nisam isfrustriran velikim ekranom pa mu to neće biti mana.

    Također mi je lumia zapela za oko, ali nema ni nje po oglasniku baš za manje od 900 - 1000kn, jedino što sam našao povoljno je bilo za 800kn ali nije sa mojeg područja, a to razmjenu jedino osobno podnosim. Tako da mi je Tipo upao i mislim da ću biti zadovoljan.

    Hvala svima na prijedlozima.

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Xperia M
    Operater
    HT
    Postova
    514
    Bodovi
    15.555
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.555, Nivo: 30
    Bodovi: 15.555, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao avantgard Pregledaj post
    Koliko sam danas pratio oglasnik Sony Miro se baš i ne može naći novi za 800kn, većinom su cijene oko 1000kn na više. Jedino da netko hitno prodaje, možda sam mogao spustiti cijenu za 100kn, ali to mi već prelazi cjenovni rang jer imam određen do 700 - 800kn.
    Xperia miro je po mom mišljenju dosta precijenjena u oglasnicima, prije mjesec-dva su je prodavali za 1200 kn, a u Tele2 paketu je koštala manje od 1000 kn (trenutno je 995 za postojeće korisnike bonova).

    Moja preporuka bi ti bila da pogladaš ZTE Blade III u Tele2 paketu - cijena je 895 kn za postojeće korisnike bonova. Ima vjerojatno najbolji ekran koji možeš dobit za te novce, a i općenito je dosta dobar mobitel. Vrlo vjerojatno će biti i nezaključan, nisam čuo da je itko naletio na zaključan primjerak.

  3. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Mobitel do 800kn
    By race boy in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 26-01-2010, 18:02
  2. Mob do 800kn-Preporuka
    By Smile07 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 21-03-2009, 17:40
  3. mobitel do ~2000kn (preko oglasnika)
    By Ico in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 08-10-2008, 21:52
  4. Jeli netko kupovao mobitel novi preko oglasnika?
    By ijelec4 in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 15-12-2006, 00:31
  5. koji preklopni mobitel do 800kn
    By vokaj5 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 19-09-2006, 16:15

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove