I ja isto, stovise razocaran sam sa ovim![]()
I ja isto, stovise razocaran sam sa ovim![]()
Tko rano rani, zajebo je pjetla
S cim? Sta je upce bila neka promjena?
I krivo citate, dupli paketi ostaju za stalno (to su rekli jos u 9. mjesecu), a ovo da je prvi paket u pola cijene je do 28.2., ali vjerojatno ce i to produziti
Al na tih 50 kn kod drugih operatera placas uspostavu poziva
Bookmarks