tnx ispravljach
nego, ja sam to shvatio da 3 mj znači da recimo ako aktiviram danas 23.11. da imam besplatno do 23.2., ali sad vidim da ti kažeš da ako se aktivira u prosincu onda se ima besplatno 12., 1., 2. i 3. mjesec.
kolko sam skužio na pretplati se gleda cijelo obračunsko radoblje tako da bi onda ako aktiviram danas imao do kraja veljače besplatno, po tome mi je bolje da onda aktiviram poslije 1.12. jer je studeni već na kraju?
jesi li siguran u to? na web stranicama piše da je ponuda 3 mjeseca za 1 kn/mj, ništa ne spominju da to znači preostali dio aktualnog mjeseca + još 3 puna sljedeća mjeseca?



Odgovori uz citat

Bookmarks