Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 155

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    120
    Bodovi
    8.807
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.807, Nivo: 22
    Bodovi: 8.807, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tnx ispravljach

    nego, ja sam to shvatio da 3 mj znači da recimo ako aktiviram danas 23.11. da imam besplatno do 23.2., ali sad vidim da ti kažeš da ako se aktivira u prosincu onda se ima besplatno 12., 1., 2. i 3. mjesec.

    kolko sam skužio na pretplati se gleda cijelo obračunsko radoblje tako da bi onda ako aktiviram danas imao do kraja veljače besplatno, po tome mi je bolje da onda aktiviram poslije 1.12. jer je studeni već na kraju?

    jesi li siguran u to? na web stranicama piše da je ponuda 3 mjeseca za 1 kn/mj, ništa ne spominju da to znači preostali dio aktualnog mjeseca + još 3 puna sljedeća mjeseca?

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Postova
    211
    Bodovi
    3.043
    Nivo
    12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao fernand0 Pregledaj post
    tnx ispravljach

    nego, ja sam to shvatio da 3 mj znači da recimo ako aktiviram danas 23.11. da imam besplatno do 23.2., ali sad vidim da ti kažeš da ako se aktivira u prosincu onda se ima besplatno 12., 1., 2. i 3. mjesec.

    kolko sam skužio na pretplati se gleda cijelo obračunsko radoblje tako da bi onda ako aktiviram danas imao do kraja veljače besplatno, po tome mi je bolje da onda aktiviram poslije 1.12. jer je studeni već na kraju?

    jesi li siguran u to? na web stranicama piše da je ponuda 3 mjeseca za 1 kn/mj, ništa ne spominju da to znači preostali dio aktualnog mjeseca + još 3 puna sljedeća mjeseca?
    Trenutna božićna ponuda maxTV to go osnovni paket ti daje 3 obračunska razdoblja za 1kn,što znači ako aktiviraš recimo danas,besplatno imaš 11mj,12mj i 1mj., naravno ako aktiviraš 1.12 onda ti je besplatno cijeli 12 mjesec,1mj i 2mj...ista stvar kao i s ostalim opcijama za pretplatnike bez obzira kada aktiviras u pola mjeseca ili na pocetku mjeseca ,gleda se pro-rate naplata...s time da će ti ovdje 3 obracunska razdoblja biti za 1kn bez obzira aktiviras li tokom mjesec ili u sredini mjeseca.

  3. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nokia Organizator/Kalendar
    By mgredelji in forum Nokia
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 23-11-2007, 23:47
  2. kalendar na n80
    By kroata in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-12-2006, 18:34
  3. Svjetla događaja i color scheme na e550
    By vvidak11 in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-11-2004, 12:17
  4. Kalendar i rođendani
    By //Wild-Boy\\ in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-08-2003, 18:41

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove