wow čak i SZK je besplatna ... nakon 5 godina na tržištu su to shvatili ... i postali konkurentni u tom pogledu!
Tarifa mi nije baš nešt posebno ... preskupa za bonove, puno toga platiš a pitanje je koliko ćeš od toga svega uspjet iskoristit! Samo uspostavu plaćaš 50 kn ...


Odgovori uz citat

Bookmarks