Moze pitanje, malo offtopic, al me zanima... kak to da vama nude te popuste i pogodnosti kad ocete prebacit broj (cuo sam to od jos nekoliko ljudi)? Ja sam dva puta prebacivao, prije 4 godine T-mobile -> tele2 i prije 2 godine tele2 -> bonbon i nijednom mi nisu nesta nudili niti me na bilo koji nacin pokusali zadrzat... samo sam dosao tamo i rekao ocu prebacit broj, oni su rekli ok, koji broj, daj osobnu i bok


Odgovori uz citat

Bookmarks