Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Mobitel
    Nokia N8
    Operater
    bonbon
    Postova
    366
    Bodovi
    10.840
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.840, Nivo: 24
    Bodovi: 10.840, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moze pitanje, malo offtopic, al me zanima... kak to da vama nude te popuste i pogodnosti kad ocete prebacit broj (cuo sam to od jos nekoliko ljudi)? Ja sam dva puta prebacivao, prije 4 godine T-mobile -> tele2 i prije 2 godine tele2 -> bonbon i nijednom mi nisu nesta nudili niti me na bilo koji nacin pokusali zadrzat... samo sam dosao tamo i rekao ocu prebacit broj, oni su rekli ok, koji broj, daj osobnu i bok

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2008
    Mobitel
    Xiaomi Redmi 1SW
    Operater
    VIPnet
    Postova
    82
    Bodovi
    12.618
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.618, Nivo: 26
    Bodovi: 12.618, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao macgyver Pregledaj post
    ... samo sam dosao tamo i rekao ocu prebacit broj, oni su rekli ok, koji broj, daj osobnu i bok
    Ti ideš na prijenos broja a da tvoj postojeći operater niti ne zna za to, pa ti nema što ponuditi. Moraš prije prijenosa broja "obavijestiti" postojećeg operatera da ih imaš namjeru napustiti da bi ti nešto ponudili.

  3. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-07-2009, 23:06
  2. prekid pretplate,sto biva sa brojem
    By clocker in forum T - Mobile
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 11-10-2007, 10:28
  3. Prijelaz na drugog fiksnog operatera (ADSL me ne zanima)
    By dankec in forum Fiksni operateri
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 25-06-2007, 19:21
  4. prekid pretplate
    By tomy23 in forum T - Mobile
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 04-04-2007, 12:55
  5. Prijelaz sa T-Mobile pretplate na Simpu
    By mladjo in forum T - Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-11-2006, 08:41

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove