Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Hybrid View

  1. #1
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ako si potrošio, bez obzira na njihov eventualni propust i ono što je rečeno u potrošačkom kodu, kad tad ćeš morati platiti. Ako ti je puno platiti odjednom dogovori se za obročno plaćanje. Sve drugo samo će ti nagomilati kamate zbog kašnjenja i na kraju ćeš ipak platiti tih 1300xn (a n je nepoznat broj koji vremenom raste)
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    378
    Bodovi
    7.986
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sljaka Pregledaj post
    Ako si potrošio, bez obzira na njihov eventualni propust i ono što je rečeno u potrošačkom kodu, kad tad ćeš morati platiti. Ako ti je puno platiti odjednom dogovori se za obročno plaćanje. Sve drugo samo će ti nagomilati kamate zbog kašnjenja i na kraju ćeš ipak platiti tih 1300xn (a n je nepoznat broj koji vremenom raste)
    Nije točno. Ako ga operator doista nije obavijestio, morat će platiti samo do iznosa kad su se ostvarili uvjeti za obavještavanje (dvostruka prosječna potrošnja, u njegovom slučaju 200 kn).

    Pravilnik o načinu i uvjetima obavljanja djelatnosti elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga, članak 24., stavak 4.:

    "Ako operator javnih komunikacijskih usluga nije krajnjeg korisnika uopće upozorio o prekomjernoj potrošnji, krajnji korisnik je dužan platiti iznos dugovanja do trenutka kada su se ispunili uvjeti za obavješćivanjem krajnjeg korisnika o prekomjernoj potrošnji."


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Račun za VIP mobilni internet
    By Do.K. in forum A1
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 19-03-2015, 12:14
  2. Ziro racun
    By Black_Hawk in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 08-03-2010, 01:28
  3. Telefonski racun...
    By therrlu in forum Fiksni operateri
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-01-2008, 16:58
  4. t-com račun
    By poklon in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-07-2007, 20:19
  5. Koliki vam je račun za internet???
    By whiteboy in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 100
    Posljednji post: 17-07-2003, 18:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove