Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 207

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Je li itko primjetio kada ima upaljen DND mode da mu je mobitel usporen i da se zna zaledit?
    Vec 2 tjedana mi se pali DND od 23:00 i traje do 08:00 i u to vrijeme kada idem pisem poruku i pritisnem "Send" mobitel se na 2-3 sekunde smrzne, pa tek onda cujem zvuk poslane poruke.
    Isto se dogadja kada je mobitel zakljucan, pa nekad se zna dogodit da uopce ne reagira bilo na power button ili na home button. Tek nakon recimo 3-4 pokusaja se upali ekran.
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    BonBon
    Godina
    30
    Postova
    1.411
    Bodovi
    15.229
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao -->Cionn<-- Pregledaj post
    Je li itko primjetio kada ima upaljen DND mode da mu je mobitel usporen i da se zna zaledit?
    Vec 2 tjedana mi se pali DND od 23:00 i traje do 08:00 i u to vrijeme kada idem pisem poruku i pritisnem "Send" mobitel se na 2-3 sekunde smrzne, pa tek onda cujem zvuk poslane poruke.
    Isto se dogadja kada je mobitel zakljucan, pa nekad se zna dogodit da uopce ne reagira bilo na power button ili na home button. Tek nakon recimo 3-4 pokusaja se upali ekran.
    Baš i ne. Ne vidim nikakve promjene pri paljenju DND moda. A da probaš možda restore, ako imaš vremena?
    One day, sky went blue...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 1730
    Posljednji post: 13-01-2015, 20:31
  2. iOS 5.1 - 5.1.1 - sva pitanja, update, jailbreak
    By EdgeD600 in forum iPhone firmware
    Odgovora: 139
    Posljednji post: 22-11-2012, 19:52
  3. Odgovora: 491
    Posljednji post: 05-11-2012, 20:52
  4. iOS 4.2.1 - sva pitanja, update, jailbreak
    By imaticx in forum iPhone firmware
    Odgovora: 287
    Posljednji post: 25-08-2011, 12:10
  5. Odgovora: 360
    Posljednji post: 11-07-2011, 10:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove