Moraš shvatiti da postoje ljudi sa "blesavim" telefonima kojima je glavno da mogu laprdati cijeli dan. Iznenadio bi se koliko takvih ljudi ima, nisu svi dovoljno urbani da imaju smartphone i surfaju, telefoniraju i bog zna šta. A ako ima već konzum pokloni karticu... zašto ne bi iskoristili besplatno unutar mreže. Meni je bonbon super sjeo i kada je imao 0.7kn po minuti jer sam imao free razgovore unutar bonbona što mi je bilo najvažnije i tih 0,7kn prema drugima mi je bilo ok, jer nisam puno zvao izvan mreže. sada kada su mi svi prešli na bonbon ja mjesečno potrošim 10-15min izvan mreže i to me košta bjednih 10kn. J bih multiplus eventualno uzeo kao dodatni broj ukoliko bi htio s nekim do besvjesti pričati unutar te mreže, ali nikada ne bih uzeo primjerice brutalnu tarifu jer je meni katastrofa neisplativa, dok ju drugi veličaju. Ali nismo svi isti...
Bookmarks