Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Hybrid View

  1. #1
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    WP7 i je problem jer neke stvari nisu implementirane, a konkurencija ih odavno ima. Na ovom modelu mi najviše nedostaje SD card slot, kamera i zvuk su tek prosječne kvalitete, pozicija USB konektora i power tipke mi se ne sviđa i sve je preplastično. Ako zanemarimo ovo, OS je vrlo fluidan, usudio bih se reći i fluidniji od Androida.

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Aug 2012
    Mobitel
    SGS2
    Operater
    T-mobile
    Postova
    36
    Bodovi
    2.414
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.414, Nivo: 11
    Bodovi: 2.414, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frenky2k Pregledaj post
    Pozdrav! Ima mozda netko ko zna da li Nokia 710 moze raditi sa sledecim aplikacijama skyp,whatsapp,viber,kad se mob. ugasi a da aplikacije ostanu online?Ili idu i one off?
    Ili treba u postavkama sto nastimat?
    OStanu online, koristim whatsapp i aplikacija ostane online. Za ostale neznam jer ne koristim, ali mislim da ostanu ukoliko se ne odlogira sa acc-a.

    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    WP7 i je problem jer neke stvari nisu implementirane, a konkurencija ih odavno ima. Na ovom modelu mi najviše nedostaje SD card slot, kamera i zvuk su tek prosječne kvalitete, pozicija USB konektora i power tipke mi se ne sviđa i sve je preplastično. Ako zanemarimo ovo, OS je vrlo fluidan, usudio bih se reći i fluidniji od Androida.
    Plastican (unatoć tome je čvrst, nigdje ne škripi)je jer je ipak middle range phone, jeftiniji od lumie 800 koja je odlične izrade. A čitač kartica mi opće nije problem jer sve što si želim staviti stavljam preko skydrivea koji je izrazito jednostavan ni ne zahtjeva spajanje mobitela sa računalom, meni osobno pozicije tipke nisu problem, već mi je glupo što se za otključavanje mobitela koristi samo tipka za paljenje.

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    42
    Bodovi
    4.990
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.990, Nivo: 16
    Bodovi: 4.990, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    WP7 i je problem jer neke stvari nisu implementirane, a konkurencija ih odavno ima. Na ovom modelu mi najviše nedostaje SD card slot, kamera i zvuk su tek prosječne kvalitete, pozicija USB konektora i power tipke mi se ne sviđa i sve je preplastično. Ako zanemarimo ovo, OS je vrlo fluidan, usudio bih se reći i fluidniji od Androida.
    neda bih se usudio reći nego i je ...zbog puno optimizacija ali os kao os zaostaje za wm 6.1 i 6.5 ...!
    os je ok samo mu fali puno aplikacija jer idemo redom !
    default browser je loš jednostavno za 1.4 GHz proc sporo otvara , nema opciju text wrapping ,(opera ne postoji) itd itd...
    pdf također nema opciju text wrapping...
    do neki dan nije bilo data countera koji su izbacili ali u prealpha verziji...
    da bi uključio wifi ili data moraš napraviti minimalno 4-5 klikova u postavkama kao i kod androida dok je kod wm 6.1 bila potrebna 2 bez ulaska u postavke(govorimo o defaultnim postavkama aplikacije za to me ne zanimaju)....
    dali treba dalje nabrajati...

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    lumia925, 640ds
    Operater
    tele2,vip
    Godina
    58
    Postova
    51
    Bodovi
    4.726
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.726, Nivo: 16
    Bodovi: 4.726, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo ga i kod mene! kao stari Nokialjubac sam zadovoljan kvalitetom uređaja pogotovo obzirom na cijenu ( 1400 Kn u akcio bonbon ) ali sa većim dijelom gore navedenih primjedbi se slažem. Nadam se da će se to vremenom ispraviti jer nisam previše zahtjevan korisnik. Oduševljen sam najviše ekranom na suncu! Ne bih nikako volio da Nokia propadne iako mi microsoft nije pri srcu. Sa dobivenim sam zadovoljan pogotovo što sam do sada koristio androide u rangu te cijene i išli su mi na živce sa usporavanjem itd. Uostalom kako se kaže: "sto ljudi, sto ćudi" kao kad bi raspravljali o autima! :-)


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 23
    Posljednji post: 06-07-2013, 15:51
  2. Nokia Lumia 900 - predstavljanje
    By ReiKo in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-01-2012, 04:16
  3. Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-01-2012, 19:26
  4. Review Nokia 6108
    By Jamal in forum Nokia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-10-2003, 05:06

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove