WP7 i je problem jer neke stvari nisu implementirane, a konkurencija ih odavno ima. Na ovom modelu mi najviše nedostaje SD card slot, kamera i zvuk su tek prosječne kvalitete, pozicija USB konektora i power tipke mi se ne sviđa i sve je preplastično. Ako zanemarimo ovo, OS je vrlo fluidan, usudio bih se reći i fluidniji od Androida.


Odgovori uz citat

Bookmarks