Odlazim sa postpaid VIP na T mobile. Uredno placam racune preko TN. Imam iPhone lockan na VIP. Kada cu dobiti unlock? Odmah po prebacivanju ili tek nakon sto platim zadnji racun koji ce doci na naplatu 15.07?
Teoretski cu biti prebacen i bez upotrebljivog telefona tri tjedna


Odgovori uz citat

Bookmarks