imam GC,radi super i bolji mi je od win..imam pitanje,chrome pamti zaporke,i sad sam jednom na log in stranici od fejsa kad me pitao dal da pamti sifru slucajno stisnuo nikad za ovu web lokaciju i sad svaki put moram ukucavat sifru,ima nacina da me opet pita?




Odgovori uz citat

Bookmarks