Kako na hardverskoj tipkovnici promijeniti raspored? Nikako.
A na softverskoj? Lako.
Paa, isto kao i na softverskoj. Promijenis sto koja tipka radi. Nakon 10 minuta tipkanja se naviknes. Ja sam na Milestoneu stalno imao QWERTZ layout i nikad mi se nije dogadjalo da zamijenim Y i Z, makar je na tastaturi obrnuto.
Bookmarks