Eto, šta je on krivo rekao?
~100 kn, 50 kn gore-dolje, 300 sigurno nećeš dobit, eventualno oni koji su imali visoke tarife, a njima taj popust ništa ni ne predstavlja.
Sve u svemu, jedna od većih gluposti, moraš doći tamo da bi ti oni rekli da imaš bijednih 100 kn popusta...