toga nema u "Uvjetima korištenja tarife SMART s opcijom Smart za Tele2 korisnike bonova".
ne znam za tvoj slučaj.
ali znam da kada sam zvao SZK i raspitivao se o toj tarifi rečeno mi je: "potrošnjom 300 min tarifa se deaktivira i od tada se naplaćuje i data promet"
Minute i podatkovni promet nisu povezani. Ukoliko potrošiš sve minute, i dalje možeš koristiti data promet, sve dok ga ne potrošiš. I obrnuto.
Bookmarks