= Citat = Izvorno postao Memphis Pregledaj post
Mene zanima kod tog prebacivanja da li sad po novom mogu recimo s t-mobile pretplate preći na bonove kod tele2 direkt, bez da se prvo moram prebacivat na pretplatu pa onda na bonove?
Ja sam imao obrnutu situaciju (znaci s tele2 pretplate na simpu) i morao sam prvo preci na bonove pa tek onda u drugu mrezu

Sent from my HTC Desire using Tapatalk