of kors
sve se moze
može li se ukloniti ono sr... od vodafona sa LG cookie K502?
mislim na onaj početni zvuk kada se mobitel pali?
Mob. je inače zalljučan na Vip mrežu, pa pitam da li se može možda ubaciti neki drugi soft, od nekog drugog, sličnog modela, debrandiran?
Otključavanje nije potrebno.
of kors
sve se moze
e a kako se to radi?
dali aima ko kod za otkljucavanje simensa kad ubacim karticu samo pise suptime codee
simens cv65 vodafone
imei-35-4736-00-614687-3
ako ima iko dami pomognenemogunigde da nadem koddd
hvala unapriedd
Bookmarks