ja novine vise i ne citam, jer kasne po dan dva sa informacijama, sad kad sjedim sam na kavi većinom sam na mobu, pa lagano twitter, facebook, i portali, pa onda feedley, meni vise i ne treba.
Sent from my Nexus S using Tapatalk
ja novine vise i ne citam, jer kasne po dan dva sa informacijama, sad kad sjedim sam na kavi većinom sam na mobu, pa lagano twitter, facebook, i portali, pa onda feedley, meni vise i ne treba.
Sent from my Nexus S using Tapatalk
Bookmarks