ja novine vise i ne citam, jer kasne po dan dva sa informacijama, sad kad sjedim sam na kavi većinom sam na mobu, pa lagano twitter, facebook, i portali, pa onda feedley, meni vise i ne treba.


Sent from my Nexus S using Tapatalk