Uz Motorolu Atrix, prekjučer predstavljen Galaxy Nexus, hardverski najjači mobitel.
Ja bih definitivno SGS2 uzeo, taj iPhone mi jednostavno neleži, nekako mi je prejednostavan, a kad ga vidiš onakvog malenog nebih dao za njega 500€.
Za android ima jako puno besplatnih aplikacija na Marketu, netreba nikakav jail brake ili slično.


Odgovori uz citat
Bookmarks