Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    Tagger Second Class

    Datum registracije
    Sep 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    Tele 2
    Postova
    1
    Bodovi
    28
    Nivo
    1
    Bodovi: 28, Nivo: 1
    Bodovi: 28, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question Iskustva sa mobileshop.eu?

    Pozdrav

    Nova sam ovdje pa ne znam postoji li vec koja ovakva tema, pa ako ima slobodno neka netko nabaci link! Uglavnom, narucila sam novi mobitel preko mobileshopa, ali naknadno sam vidjela da ima dosta nekih nezadovoljnih komentara po internetu.. Pa eto obuzeo me strah hoce li sve biti u redu sa mobom kad stigne..

    Imate li vi kakvih iskustava?

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Koprivnica
    Mobitel
    s55,LG G3 s
    Operater
    Tele2
    Postova
    134
    Bodovi
    14.632
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.632, Nivo: 29
    Bodovi: 14.632, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Narucio 3 komada, zadnji Sony M4 pred mjesec dana i nikad problema.

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Lg G3 (:
    Operater
    vip
    Postova
    64
    Bodovi
    6.733
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.733, Nivo: 19
    Bodovi: 6.733, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 16,0%
    Ukupna aktivnost: 16,0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma ni slucajno ne kupujte u mobileshopu. izbjegavajte u sirokom luku
    Ja sam uzela mobitel prije 1mj kod njih, dosao je sa vidljivim fizickim greskama te sam dogovorila slanje nazad te zamjenu.
    Greske nisu ne znam kako dramaticne (u utoru oko moba je srebrna crta koja fali na nekoliko mjesta te leca kamere nije centrirana) i kak se radi o poklonu te novom mobitelu odlucila sam traziti zamjenu.
    Zena na hrvatskom telefonu (7776026) je vidjela slike uredjaja, rekla da sve stima, da ce biti zamijenjen nakon pregleda, dala adresu u Budimpesti za povrat mobitela te obecavala da ce kroz par dana biti rijesena situacija te da ce mobitel biti zamijenjen.
    Nakon 3 tjedna te 150kn postarine paket se vraca u Zagreb jer ga nitko od njih (unatoc mome visestrukom obavjestavanju da moraju podic paket) nije pokupio. Prvo je govorila da nisu dobili obavijest poste, pa da ne rade, pa da su na godisnjem, pa su dosli sa godisnjeg itd itd..same lazi

    No, mozda trebam biti sretna sto ce mi se i vratiti jer sam kasnije na engleskim sajtovima vidjela kako su ljudi znali poslati mobitel te ostati i bez mobitela i bez love kad su slali na tu adresu u Budimpesti (MOB-DIRECT KFT, Kurti Reka, Balzac u. 8-10, H-1136 Budapest, Hungary)
    U svakom slucaju svaka kuna koju kakti ustedite prilikom kupnje kod njih ce vam biti potrosena na reklamacije falsnih uredjaja (valjda samo takve i prodaju).
    A meni preostaje prijava inspekciji i HGK te dat drugima do znanja da im se ne desi ko i meni.

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    vamo-tamo
    Mobitel
    LG G3
    Operater
    Tele2
    Postova
    273
    Bodovi
    5.155
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.155, Nivo: 17
    Bodovi: 5.155, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Je li kod njih moguće plaćanje na rate?

  5. #5
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da je samo keš....


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. VS6 - Iskustva
    By BM0021 in forum Panasonic
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 18-02-2007, 11:55
  2. L7 iskustva????
    By ilordan in forum Motorola
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 22-11-2006, 21:14
  3. E70 - iskustva?
    By FlowBlow in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 04-10-2006, 14:37
  4. N91 - iskustva?
    By rospaya in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 15-06-2006, 09:54
  5. VS3 iskustva?
    By igorrzg in forum Panasonic
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-10-2005, 17:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove