Mislim da nije moguće. Nadalje,ima kod (lupam) korisnika Vip mreže nekih besplatnih stickera koje korisnici (opet lupam) T-mobilea ne mogu besplatno skinuti jer nisu Vip korisnici. To riješim da ubacim npr. Vip karticu iako sam Bonbon i skinem stickere. Vratim Bonbon SIM i to je to. To neki moj "hack" tj neka vrsta već izmišljene tople vode. Za hack plaćenih stickera još nisam čuo...
Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk


Odgovori uz citat
doduše, većina su sranje, ali nađu se neki koji su ok


Bookmarks