...molim za pomoć i savjet. Naime, bila sam korisnik dva broja mobitela u Tmobile mrezi (pretplata) i za jedan od njih sam podnijela zahtjev za trajnim isključenjem. Međutim, Tmobile mi je (greškom?!) isključio oba broja te sam trenutno bez iti jednog broja mobitela. Broj koji su isključili, a nisu trebali, jako mi je bitan i potreban, a bez njega ću biti "do kraja obračunskog razdoblja" sto znači minimalno tjedan dana...
Nakon pocetnog šoka, vikanja, plakanja, zanima me da li imam pravo i na temelju čega, tražiti naknadu štete jer su mi zaista prouzročili veliku štetu tim što su me ostavili broj broja i to na minimalno tjedan dana? (svakako očekujem da mi u iznosu pretplate za 6.mjesec neće biti uračunati dani u kojima je broj bio isključen, ali zanima me osim toga da li imam temelja za tražiti nakandu štete?)
Unaprijed zahvaljujem!


Odgovori uz citat

Bookmarks