Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jun 2013
    Postova
    1
    Bodovi
    13
    Nivo
    1
    Bodovi: 13, Nivo: 1
    Bodovi: 13, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Greskom iskljucen broj

    ...molim za pomoć i savjet. Naime, bila sam korisnik dva broja mobitela u Tmobile mrezi (pretplata) i za jedan od njih sam podnijela zahtjev za trajnim isključenjem. Međutim, Tmobile mi je (greškom?!) isključio oba broja te sam trenutno bez iti jednog broja mobitela. Broj koji su isključili, a nisu trebali, jako mi je bitan i potreban, a bez njega ću biti "do kraja obračunskog razdoblja" sto znači minimalno tjedan dana...

    Nakon pocetnog šoka, vikanja, plakanja, zanima me da li imam pravo i na temelju čega, tražiti naknadu štete jer su mi zaista prouzročili veliku štetu tim što su me ostavili broj broja i to na minimalno tjedan dana? (svakako očekujem da mi u iznosu pretplate za 6.mjesec neće biti uračunati dani u kojima je broj bio isključen, ali zanima me osim toga da li imam temelja za tražiti nakandu štete?)

    Unaprijed zahvaljujem!

  2. #2
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    umanjenje računa za lipanj je max što možeš dobiti.

    u proteklih par godina ja sam podnio zahtjev za promjene po nekoliko brojeva i većina toga je krivo odrađena.
    isključeno mi je ono što nije zatraženo, prebačeno na bonove ono što je trebalo ići na drugu tarifu i prebačeno na bonove ono što je trebalo biti ugašeno .... su najčešće greške. kod mene su to bili brojevi kojima sam se povremeno koristim tako da štete i nisam imao, ali sam dobio umanjenje računa ili poništenje penala ukoliko je isključenje bila njihova greška

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    378
    Bodovi
    7.986
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao lilly Pregledaj post
    Nakon pocetnog šoka, vikanja, plakanja, zanima me da li imam pravo i na temelju čega, tražiti naknadu štete jer su mi zaista prouzročili veliku štetu tim što su me ostavili broj broja i to na minimalno tjedan dana?
    Možeš pokrenuti privatnu tužbu, koju bi mogla dobiti, ako dokažeš da ti je počinjena (financijska) šteta.

  4. #4
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    S obzirom da nisi poslovni korisnik vrlo teško ćeš dokazati da ti je napravljena materijalna šteta, a i to dokazivanje moglo bi trajati godinama i na kraju kad sve zbrojiš i ne bi bila na nekom dobitku da ti se to sve isplati. Riskiraj 20-tak kuna, kupi neki broj na bonove dok ti ne uključe ponovo broj koji trebaš.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [E730] kamera s greškom prikaza
    By DJ X2 in forum Samsung
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 30-06-2007, 13:02
  2. Obavijest: Isključen reputacijski sustav
    By zappan in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-07-2006, 23:18
  3. Odgovora: 14
    Posljednji post: 07-07-2006, 15:03
  4. Greskom obrisane ikone na M6V
    By Trajkovic in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 18-11-2005, 23:52
  5. Cronetov server me greskom olaksao za 18 kn !!
    By colin breave in forum T - Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 09-11-2004, 11:24

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove