Dakle, na webu stoji da XS paket ima 1600mb (15kn), a M paket da ima 1gb
Znam da je sigurno greška na webu.
Da li se može kako okoristiti time ?
ili je bitno što piše u specifikaciji ?
evo i slike
http://imageshack.us/photo/my-images/27/1600mb.png/
Dakle, na webu stoji da XS paket ima 1600mb (15kn), a M paket da ima 1gb
Znam da je sigurno greška na webu.
Da li se može kako okoristiti time ?
ili je bitno što piše u specifikaciji ?
evo i slike
http://imageshack.us/photo/my-images/27/1600mb.png/
Bookmarks