vidia danas, ne svida mi se nema wlan,gps i jos tih par "novijih" funkcija i prije bir rekao mobitel u fotoaparatu
Dakle radi se o modelu za korejsko tržište,ali postoji vjerojatnost i za evropsku verziju.
Posebnosti:
-Kamera 12mp,3x optički zoom,ksenon i LED flash,video 720p 30fps,gomila raznih modova za slikanje...
-Kapacitativni 3,3" touchscreen 480x800 piksela,4Gb interne memorije i TV tuner....
E ovakva zvijer bi trebala i u Evropu.
http://www.gsmarena.com/samsung_w880...d_12m-2948.php
http://www.gsmarena.com/12mp_samsung...-news-1146.php
slike:
http://www.gsmarena.com/samsung_w880...tures-2948.php
vidia danas, ne svida mi se nema wlan,gps i jos tih par "novijih" funkcija i prije bir rekao mobitel u fotoaparatu
Mobiteli | Novi portal o mobitelima - zelite li postati autor tekstova javite se na PM | HTC HD2 | Oglasnik
Još da ima GPS i OS
Makar, onda bi se moglo desiti da ti zašteka mobitel i ostane ti viriti ovo od kamere
Inače, ne znam baš... meni je to pretjerivanje...![]()
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Za ljude koji žele samo mob i kameru ne može bolje.
Navodno će evropska verzija imati GPS i WLAN.
Na tržištu Južne Koreje pojavit će se tijekom listopada, a to vam je 3 u 1 (mobitel, fotoaparat i video player) jer može snimati u HD rezoluciji
http://www.gsmarena.com/12mp_3x_opti...-news-1141.php
ovo ce vjerojatno biti europska verzija sa wifi i gps-om.
multimedijalno je prava mrcina. ne znam da li ima bolje?
Dinamo rules!!!
ako misle u europsku verziju stavit gps i wlan trebaju i bolju bateriju jer ova standardna Li-Ion 1100 mAh uz ovaj ekran i izvlačenje leće neće dugo držat.
jos samo da je smartphone, ali to bi bilo ocito previse za traziti![]()
Preview:
http://www.gsmarena.com/samsung_sch_...review-398.php
Ovo je po riječima test majstora s gsmarene bez sumnje daleko najbolja kamera ugrađena u mobitel.
a koliko to otprilike košta
Bookmarks