Jel itko zna zašto neradi ovaj T-Mobile web SMS?
Logiram se, i tamo pod moje usluge nema nigdje web smsa, samo sms usluge i uređaj na servisu...
Već par tjedana tako, više mi idu na živce, stvarno kada mi zatreba onda neradi..
Jesu neozbiljni..